jan 092018
 

Belangrijke informatie wedstrijden:

 

**** Zondag 18 februari 2018 – Medaille deel 3 bij NDD Doetinchem ****
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Rozengaarde
Klokkers:  Falco Ligtlee en Etje Koren
Ploegleiders:  Jeannette Velthorst en Kees Masselink
Voorlopige inschrijflijst per 17-1-2018 2018-02-18=DOS_NDD_Medaille_dl3_Voorlopig
Definitieve inschrijflijst per 14-2-2018 2018-02-18=DOS_Medaille_dl3_inschrDef
Startlijst: 2018-02-18=NDD medaille dl 3 startlijst
Voorblad: Voorblad medaillewedstrijd 3 NDD

 

Zaterdag 24 februari 2018 – DOS – zwembad Meekenesch L’voorde
Verzamelen/opbouwen: 13.45 uur bij Meekenesch in Lichtenvoorde
Inzwemmen: 14.00 uur
Klokkers: Theo, Cynthia, Jeannette, Etje, (Falco reserve)
Ploegleiders: Kees Masselink en Freddy ter Horst
Voorlopige inschrijflijst per 24-1-18 2018_02_24=DOS_Zeskamp_dl4_inschrWebiste
Definitieve inschrijflijst per 14-2-18  2018-02-24=DOS_Zeskamp_dl4_inschrDefinitief
Startlijst

 

Zondag 11 maart 2018 – Medaille deel 4 bij NDD Doetinchem
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Rozengaarde
Klokkers: Bianca te Lintum, Jeannette Velthorst
Ploegleiders: Mireille Witteveen en Martin Scheuter

 

Zaterdag 24 maart 2018 – Medaille deel 4 bij GZV Groenlo
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Marveld
Klokkers: Cynthia Schuurman, Raymond Koren
Ploegleiders: Kees Masselink

 

Zondag 8 april 2018 – Minioren Sprint Kampioenschappen
Inzwemmen: 13.30 uur bij Rozengaarde in Doetinchem
Opmerking: Is alleen voor Minioren zwemmers
Klokker:
Ploegleider: 

 

Zaterdag 14 april 2018 – Zeskamp deel 5 bij GZV Groenlo
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Marveld
Klokkers: Theo Hek, Etje Koren
Ploegleiders:

 

26,27 mei, 2,3 juni 2018 – GK Kampioenschap Lange Baan in Nijmegen
Inzwemmen:
Zwembad: Sportfondsenbad-West Nijmegen
Limieten per 14.2-18:  20180214 Limieten Regionale GK LB 2018
Klokker:
Ploegleider: 

 

Zaterdag 9 juni 2018 – Medaille deel 5 bij GZV Groenlo
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Marveld
Klokkers: Anja te Pas, Falco Ligtlee
Ploegleiders: Freddy ter Horst en Silvia Embsen

 

16,17 juni 2018 – GBK Kampioenschap 
Inzwemmen:
Zwembad:
Limieten:
Klokker:
Ploegleider: 

 

Zondag 24 juni 2018 – Zeskamp deel 6 bij ZV Overbetuwe
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang Sports Planet in Westervoort
Klokkers: Falco Ligtlee, Etje Koren
Ploegleiders: Mireille Witteveen en Martin Scheuter

 

Uitslagen seizoen 2017-2018:

2018-02-18=Doetinchem dl3 uitslagDOS
2018-02-18=Doetinchem medaille 3 uitslag
2018-01-20=GZVMedailleDl3_DOSuitslag

2018-01-20=GZVMedailleDl3_uitslag
2018-01-14=’s Heerenberg_6kamp_dl3_alleenDOS

2018-01-14=’s Heerenberg_Zeskamp_deel 3_uitslag
2017-12-16=Zutphen_GBK kb-uitslDOS

2017-12-16=Zutphen_GBK kb-uitslagen
2017-12-02=GZV-medailleDl2_uitslagDOS

2017-12-02=GZV-medailleDl2_uitslag
2017-11-25=Borculo-6kampdl2_uitslDOS

2017-11-25=Borculo-6kampdl2_uitslag
2017_11_11=Nijmegen_kb_uitsl_alleenDOS

2017_11_11=GK korte baan 2017-2018 _ALLE uitslagen
2017-10-28=Livo_Zeskampdl 1_alleen DOSuitslag

2017-10-28=Lichtenvoorde_Zeskamp_deel 1_uitslag
2017-10-22=DOS_NDD_Limietdl1_uitslagDOS

2017-10-22=Doetinchem limiet deel 1 uitslag

2017-10-08=DOS_Paddenstoelen_alleen DOSuitslag
2017-10-08 paddestoelentoernooi uitslag
2017-09-23=GZVMedailleDl1_uitsl alleen DOS

2017-09-23=GZV-medailleDl1_uitsl
2017-09-16=MJJCircuitZutphen DOS uitslag
2017-09-16=UITSLAG-MJJCircuit

Algemene Informatie seizoen 2017-2018:

20170818 GK Limieten Regionale Kamp kb 2017-2018
2017 2018 Diskwalificatiecodelijst
2017 2018 wedstrijdschema per 07-08-2017

2017 2018 leeftijdsbepalingen

2017 2018 datums GEEN training

Algemene Informatie seizoen 2016-2017:

20170627 jaargang records DOS tm 18 jaar
20170627 records DOS 1-8-16 tot 31-7-17
2016-2017-wedstrijd-kalender-per-28-11-2016
2016 2017 datas GEEN trainingen

2016 2017 leeftijdsbepalingen
2016 2017 Diskwalificatiecodelijst per 01-09-2016

 

Uitslagen seizoen 2016-2017:

2017-06-17=Doetinchem_GBK2017_uitslagDOS
2017-06-17=Doetinchem_GBK2017_uitslag
2017-06-10=Vaassen_GMF2017_uitslag DOS
2017-06-10=Vaassen_GMF2017_uitslag
2017-06-03=DOS_OACdl5_uitslag alleen DOS

2017-06-03=Terborg-Regio Oost C-competitie deel 5 uitslag
2017-05-13=GZVmedaille5_uitslag alleen DOS

2017-05-13=GZVmedaille5_uitslag
2017-05-06=Min-Jundl4alleenDOS-uitslag 1
2017-05-06=Min-JunCircuitdeel4-uitslag 1
2017-04-15=s-Heerenberg_6kampdl6_uitslalleen DOS

2017-04-15.’s-Heerenberg_Zeskamp6_uitslag
2017-04-01=Uitslag alleen DOS

2017-04-01=uitslag
2017_03_25=GZV_medailledl4_alleenDOS

2017-03-25=GZVMedailleDl4_uitslag
2017-03-11=Varsseveld_Zeskamp_dl5_alleen DOS

2017-03-11=Varsseveld_Zeskamp dl 5_uitslag
2017-02-11=Livo_Zeskampdl4_uitslag_DOS

2017-02-11=Lichtenvoorde_zeskamp_deel 4_ uitslag
2017-02-04=DOS_OAC_ deel 3_uitslag DOS

2017-02-04=DOS_OAC_ deel 3_uitslag
2017-01-21=GZV Medailledl3 uitslag DOS

2017-01-21=GZVMedailleDl3_uitslag
2016-12-106kampdl3_alleen-dos_uitslag

2016-12-10zeskampdeel3_bzc_uitslag
2016-12-03-medaille-dl2-uitslag-dos

2016-12-03gzvmedailledl2_uitslag

2016-11-126kampdl2_gzv_uitsl-dos

2016-11-126kampdl2_gzv_uitslag
20161105-uitslag-oac-dl-2-alleen-dos

2016-11-05borculo-oac-deel2_uitslag
20161008-oac-dl-1-gzv-uitslag-alleen-dos

20161008-uitslag-oac-dl-1

2016-10-01lvoorde_6kamp_uitsl-alleen-dos
2016-10-01lvoorde_6kampdl1_uitsl
20160924-uitslag-medaille-dl-1-alleen-dos

20160924-medaille-groenlo-dl1

 

Uitslagen seizoen 2015-2016:

20160625 Zeskamp alleen DOS
20160625 Westervoort Zeskamp uitslag
20160611 uitslag minioren finale alleen DOS1
20160611 Vaassen GMF2016 uitslag
20160416 Zeskamp alleen DOS

20160416 6kamp dl5
20160409 C Comp Terborg alleen DOS

20160409 Terborg Oost_Ccompetitie dl5
20160402 Uitslag Medaille alleen DOS

20160402 Medaille dl4 Groenlo uitslag
20160319 Minioren Groenlo alleen DOS

20160319 Groenlo Minioren dl 4
20160305 uitslag Zeskamp alleen DOS

20160305 uitslag Zeskamp dl4 Borculo

20160227 C Comp alleen DOS

20160227 DOS c-comp

20160213 Medaille alleen DOS
20160213 GZV Medaille3

20160123 Minioren dl 3 uitslag alleen DOS

20160123 Groenlo Minioren dl 3 uitslag
20160116 Alleen DOS leden Uitslag

20160116 Borculo 6Kamp Lange Afstand uitslag
20151219 C Comp alleen DOS
20151219 Lichtenvoorde C comp dl 3 uitslag
20151128 Arnhem GMSK 2015 uitslag
20151128 Gelderse Minioren vrije slag uitslag

20151128 Gelderse Minioren rugslag uitslag
20151121 Medaille alleen DOS
20151121 GZV Groenlo medaille dl2

20151114 Zeskamp alleen DOS
20151114 6kamp dl2 Varsseveld

20151031 C Comp alleen DOS
20151031 Gelderse C comp deel2 Borculo
20151003 Zeskamp alleen DOS
20151003 Lichtenvoorde 6Kamp dl1 uitslag
20150926 C Comp alleen DOS
20150926 regio comp C Groenlo deel 1 uitslag

20150919 Medaille alleen DOS
20150919 GZV medaille1 Groenlo

De eindstand van de C competitie vind je hier. (opent in een nieuw tabblad)

Uitslagen seizoen 2014-2015:

20150509 Westervoort Zeskamp deel 6
20150425 GZVmedaille5 uitslag

20150412 Lichtenvoorde C competitie deel5

20150328 Groenlo GZVmedaille deel4

20150314 Groenlo GZVmedaille deel3

20150308 Lichtenvoorde 6Kamp dl5
20150228 C competitie deel 4 Doesburg
20150214 Lichtenvoorde Zeskamp deel4
20150131 Nijkerk GWBK2015 Gelderse B
20150117 Borculo Zeskamp deel 3 lange afstand
20141221 Gelders Ulft C deel 3
20141129 Groenlo GZVmedaille2_uitslag
20141115 Varsseveld_zeskamp2_officieel
20141101 DOS-GelderseCdeel2_uitslag
20141011 Lichtenvoorde_6Kamp_dl1_uitslag
20140913 GZV_medaille1_uitslag
20140927 GelderseCdeel1 uitslag Borculo

Uitslagen 2013:

2013-01-19=6-Kamp_dl3_uitslag
2013-02-03=Nijkerk_GWBK2013_uitsl
2013-02-09=GZVmedaille3_uitslag
Uitslag pdf 03-03-2013 De Gendten Ulft
2013-03-09=Westervoort_Zeskamp4_uitslag
2013-03-30 uitslag
2013-04-20=GZVmedaille4_uitslag
2013-06-01=Nijkerk_GBK2013_uitsl

Uitslagen 2012:

Deel ons bericht:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone